onze mensen
Bij PPI zetten we ons iedere dag weer in om jou te helpen goed in je vel te zitten. Hoe meer jongeren zich goed voelen, hoe beter de sfeer en prestaties op school, en daarbuiten, zijn. Daar doet team PPI het voor!

Leuk om te weten: ons logo is ontworpen door Max Peters, leerling van grafische opleiding X11.

Dit zijn de medewerkers van team PPI:

Gea Dorresteijn
Groepshulpverlener/trainer VO-leerlingen
06 30 34 64 42
g.dorresteijn@ppi-jeugdhulp.nl

Veronique Groen
Groepshulpverlener VO-leerlingen
06 12 70 69 60
v.groen@ppi-jeugdhulp.nl

Erik Spelbos
Groepshulpverlener VO-leerlingen
06 10 31  28 62
e.spelbos@ppi-jeugdhulp.nl

Ilir Shehu
Groepshulpverlener VO-leerlingen
06 30 97 72 04
i.shehu@ppi-jeugdhulp.nl

Marieke Meelkop
Groepshulpverlener PO-leerlingen, locatie Leidsche Rijn /West
06 46 32 10 21
m.meelkop@ppi-jeugdhulp.nl

Saida Beqqali
Groepshulpverlener PO-leerlingen, locatie Hoograven/Lunetten /Kanaleneiland
06 23 33 19 35
s.beqqali@ppi-jeugdhulp.nl

Cleo Wildeman
Groepshulpverlener PO-leerlingen, locatie Vleuten/De Meern
06 11 79 05 49
c.wildeman@ppi-jeugdhulp.nl

Tineke Veldhuizen
Groepshulpverlener PO-leerlingen, locatie Binnenstad en Overvecht/Zuilen
06 23 33 14 30
t.veldhuizen@ppi-jeugdhulp.nl 

PPI als samenwerkingspartner

PPI werkt regelmatig samen met de volgende instanties in de gemeente Utrecht:

– Utrechtse scholen voor Voortgezet Onderwijs
– OPDC Utrecht
– Gemeente Utrecht afdeling Leerplicht
– Samenwerkingsverband Voortgezet Onderwijs,
– Sterk VO
– Buurtteams Jeugd en Gezin (Lokalis)

heb je een vraag?

bel Gea

06 30 34 64 42

of stuur een bericht


PPI in coronatijd

Jongeren zijn ook tijdens de coronacrisis van harte welkom bij PPI Jeugdhulp! We volgen de RIVM-richtlijnen en passen onze hulp hierop aan. Waar nodig bieden we online hulpverlening, waar mogelijk ontmoeten we elkaar op locatie.

We houden steeds de actuele situatie in de gaten en bieden op elk moment de hulp die dan het meest veilig én effectief is. Dit geldt voor lopende trajecten en ook nieuwe aanmeldingen zijn mogelijk.

We zijn er voor je!